Username:

Password:

Gl�mt l�senordet? / Hjälp

Kontakta oss

 

Vid förfrågningar eller order—> kundservice@beckervakuum.se

 

Bjarne Wangsell ~ VD

Bjarne.wangsell@beckervakuum.se

+46 18-56 52 01

+46 (0) 70-665 22 30

 

 

Therese Wångander ~ administrativ koordinator

therese@beckervakuum.se

+46 18 -56 52 03

+46 (0) 70- 660 17 21

 

Göran Jönsson ~ teknisk försäljning

goran@beckervakuum.se

+46 42-34 48 75

+46 (0) 70 – 495 22 40

 

Christine Lindfors ~ ekonomi

ekonomi@beckervakuum.se

+46 18- 56 52 06

 

Pelle Lundblad ~ teknisk försäljning

pelle@beckervakuum.se

+46 18- 56 52 07

+46 (0) 70 – 666 66 57

 

Jonas Wermenstam ~ teknisk försäljning/ servicetekniker

jonas@beckervakuum.se

+46 18- 56 52 04

+46 (0)70 – 520 36 88

 

Fredrik Egemalm ~ lageransvarig

fredrik@beckervakuum.se

+46 18 – 56 52 05

+46 (0) 70- 660 18 21

 

Jeanette Ejdervik Gustafsson – administrativ koordinator

jeanette@beckervakuum.se

+46 18 56 52 00

+46 (0) 70 -660 19 86

 

Joakim Moretoft – teknisk försäljning

joakim@beckervakuum.se

+46 18 56 52 02

+46 (0) 70- 665 22 20

 

 

 

 

 

Använd gärna formuläret nedan för att kontakta oss.

Namn:

E-post:

Ämne:

Meddelande:

SkickaInformation about email sending process