Username:

Password:

Gl�mt l�senordet? / Hjälp

Kontakta oss

 

—> kundservice@beckervakuum.se

* ALLA beställningar & förfrågningar tas emot på denna kundserviceadress!

 

Bjarne Wangsell ~ VD

* Kontakta vid VD-relaterade frågor samt säljrelaterade frågor.

Bjarne.wangsell@beckervakuum.se

+46 18-56 52 01

+46 (0) 70-665 22 30

 

Therese Wångander ~ administrativ koordinator

* Kontakta vid frågor gällande kundreskontra, pris på artiklar, tillgänglighet, adresser etc.

therese@beckervakuum.se

+46 18 -56 52 03

+46 (0) 70- 660 17 21

 

Göran Jönsson ~ teknisk försäljning

* Kontakta vid tekniska frågor gällande vakuumpumpar, sidkanalfläktar, offertbehov, kundbesök etc.

goran@beckervakuum.se

+46 42-34 48 75

+46 (0) 70 – 495 22 40

 

Christine Lindfors ~ ekonomi

* Kontakta vid frågor gällande leverantörsreskontra

ekonomi@beckervakuum.se

+46 18- 56 52 06

 

Fredrik Egemalm ~ lageransvarig

*Kontakta vid frågor gällande spårning av gods, leveranser, transporter etc

fredrik@beckervakuum.se

+46 18 – 56 52 05

+46 (0) 70- 660 18 21

 

Jeanette Ejdervik Gustafsson – administrativ koordinator

* Kontakta vid frågor gällande kundreskontra, pris på artiklar, tillgänglighet, adresser etc

jeanette@beckervakuum.se

+46 18 56 52 00

+46 (0) 70 -660 19 86

 

Rolf Olofsson – servicetekniker

* Kontakta vid frågor gällande all service på våra produkter samt servicebesök

rolf@beckervakuum.se

+46 (0)70- 520 36 88

 

Leif Blomkvist – teknisk försäljning

*Kontakta vid frågor gällande våra produkter, kundbesök, offertbehov etc.

Leif.blomkvist@beckervakuum.se

+46 (0)70- 665 22 20

 

 

 

 

 

Använd gärna formuläret nedan för att kontakta oss.

Namn:

E-post:

Ämne:

Meddelande:

SkickaInformation about email sending process